MENÜ
MEETING & WEDDING & RESTAURANT

Koru Teras

Keyifli bir yemek, toplantı veya özel bir davet…

Çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapabilen ve çok yönlü bir mekan olan Koru Teras’da İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasını izlemeye doyamayacaksınız.

Toplantı organizasyonlarına ev sahipliği yapabilen Koru Teras, gün ışığı alan çok özel mekanlarımızdan biri… Ferah ve yüksek tavanlı bu mekanda 160 kişiye kadar olan toplantı organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz. Mekan; tiyatro, U masa, yuvarlak masa ve dikdörtgen masa düzenlerine uygundur.

Mekanda bulunan teknik özellikler:

Barkovizyon

Perde

Ses sistemi

FlipChart

Headset mikrofon

Kablosuz mikrofon

Slayt atlatıcı

Bireysel kontrollü klima

Kablosuz internet erişimi.

Toplantı aralarında alternatif menüler arasından yapacağınız seçimlere uygun olarak hazırlanan ikramların tadına bakabilirsiniz. Koru Teras’ı 120 kişiye kadar olan düğün, nişan, mezuniyet gibi davet organizasyonlarınız için de tercih edebilirsiniz.

Kafe ve restoran olarak da hizmet veren Koru Teras’da usta şef Ramis Yerlikaya ve ekibinin dünya mutfaklarından hazırladığı lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Koru Teras’ın 300 araç kapasiteli otoparkı bulunmaktadır. Koru Teras hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilir veya 0216 308 49 43 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Deneyimli ekibimizle size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız!

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN SİZİ ARAYALIM
Bilgileriniz İletilmiştir.
GÖNDER >